Scharnierpunten van Fibonacci

Fibonacci - Berekening van de scharnierpunten

High (H)

Low (L)

Close (C)

R3 = Pivot + 1.000 * (H - L)

R2 = Pivot + 0.618 * (H - L)

R1 = Pivot + 0.382 * (H - L)

Pivot = ( H + L + C ) / 3

S1 = Pivot - 0.382 * (H - L)

S2 = Pivot - 0.618 * (H - L)

S3 = Pivot - 1.000 * (H - L)

Scharnierpunten van de belangrijkste valuta's

PairR3R2R1PivotS1S2S3
EURUSD1.1271.12421.12251.11961.11681.11511.1123
GBPUSD1.54491.54231.54061.5381.53531.53371.531
USDCHF0.96280.96060.95920.9570.95480.95340.9512
USDJPY120.6120.37120.23120119.77119.62119.39
EURGBP0.7330.73090.72960.72750.72550.72420.7221
EURCHF1.07891.07571.07371.07051.06721.06521.062
EURJPY135.09134.76134.56134.23133.91133.71133.38
GBPCHF1.48031.47691.47471.47131.46781.46571.4622
GBPJPY185.33185.04184.86184.57184.29184.11183.82
CHFJPY126.1125.84125.68125.42125.17125.01124.75
USDCAD1.26181.25831.25621.25281.24941.24731.2438
EURCAD1.41471.411.40711.40251.39781.3951.3903
GBPCAD1.93821.93371.93091.92641.92191.91911.9146
CADCHF0.76920.76720.7660.7640.76210.76090.7589
CADJPY96.3496.1195.9795.7495.5195.3795.14
AUDCAD0.98020.97760.97610.97350.9710.96940.9669
AUDUSD0.78140.77970.77860.77690.77520.77410.7724
EURAUD1.45161.44681.44391.43911.43441.43141.4267
GBPAUD1.99131.98681.9841.97961.97511.97231.9679
AUDCHF0.74840.74660.74540.74360.74170.74050.7387
AUDJPY93.8193.693.4793.2693.0592.9292.71
EURNZD1.50041.49511.49181.48651.48121.47791.4726
NZDUSD0.75690.75510.7540.75210.75030.74920.7473
GBPNZD2.05382.05052.04852.04532.04212.04012.0368
NZDCHF0.72270.72140.72060.71930.7180.71720.7159
NZDJPY90.6590.4990.3990.2490.0889.9889.83
AUDNZD1.03671.03541.03461.03331.0321.03121.0299
NZDCAD0.94770.94560.94430.94210.940.93870.9366
USDTRY2.53392.52722.52312.51652.50992.50582.4992
EURTRY2.8392.82992.82432.81522.80612.80052.7915
USDNOK7.74047.71957.70667.68577.66487.65197.631
EURNOK8.64928.62948.61718.59738.57758.56528.5454
USDCNY6.18216.1736.16746.15836.14926.14366.1346
USDBRL2.21472.20892.20542.19962.19382.19032.1845
USDINR62.2262.0761.9861.8261.6761.5861.43
XAUUSD1230.91223.811219.421212.331205.241200.851193.76
XAGUSD16.9716.816.716.5316.3616.2616.09