Scharnierpunten van Fibonacci

Fibonacci - Berekening van de scharnierpunten

High (H)

Low (L)

Close (C)

R3 = Pivot + 1.000 * (H - L)

R2 = Pivot + 0.618 * (H - L)

R1 = Pivot + 0.382 * (H - L)

Pivot = ( H + L + C ) / 3

S1 = Pivot - 0.382 * (H - L)

S2 = Pivot - 0.618 * (H - L)

S3 = Pivot - 1.000 * (H - L)

Scharnierpunten van de belangrijkste valuta's

PairR3R2R1PivotS1S2S3
EURUSD1.08951.08471.08171.07691.07211.06911.0643
GBPUSD1.49371.48931.48651.48211.47771.47491.4705
USDCHF0.97990.97640.97420.97080.96730.96510.9616
USDJPY120.63120.35120.18119.91119.63119.46119.19
EURGBP0.73610.73240.73010.72640.72270.72040.7166
EURCHF1.05131.04881.04721.04471.04211.04061.038
EURJPY130.84130.22129.83129.2128.57128.19127.56
GBPCHF1.45271.44731.44391.43851.43311.42971.4243
GBPJPY178.88178.42178.13177.67177.21176.93176.47
CHFJPY124.83124.36124.06123.58123.11122.81122.34
USDCAD1.28361.27861.27541.27041.26541.26231.2572
EURCAD1.38371.3771.37281.36611.35941.35531.3486
GBPCAD1.89821.89241.88881.88291.87711.87351.8677
CADCHF0.77310.76980.76780.76450.76110.75910.7558
CADJPY95.419594.7594.3493.9393.6793.26
AUDCAD0.97650.97320.97110.96780.96450.96240.9591
AUDUSD0.77010.76740.76570.7630.76030.75870.756
EURAUD1.42391.41871.41541.41021.4051.40181.3966
GBPAUD1.96021.95321.94891.94191.93491.93061.9236
AUDCHF0.7460.7440.74280.74080.73880.73760.7356
AUDJPY92.4992.1291.991.5391.1790.9490.58
EURNZD1.4531.44771.44441.43911.43381.43051.4252
NZDUSD0.75430.75160.74990.74710.74440.74270.74
GBPNZD2.00691.99811.99271.98381.9751.96961.9608
NZDCHF0.7320.72950.7280.72540.72290.72140.7189
NZDJPY90.6590.2590.0189.6189.2288.9788.58
AUDNZD1.02981.02651.02451.02131.0181.0161.0128
NZDCAD0.96060.95610.95330.94870.94420.94140.9369
USDTRY2.6342.62322.61652.60562.59482.58812.5772
EURTRY2.84462.8292.81942.80382.78822.77852.7629
USDNOK8.20938.15528.12188.06778.01367.98027.9261
EURNOK8.77998.74128.71748.67878.64018.61628.5775
USDCNY6.12686.12386.1226.1196.11616.11426.1112
USDBRL2.21652.21032.20652.20032.19412.19032.1841
USDINR62.7862.6562.5762.4462.3162.2362.1
XAUUSD1197.691192.971190.061185.351180.631177.721173.01
XAGUSD17.0616.9116.8216.6716.5216.4316.28